539 - Lit de repos gustaviansk stil

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LIT DE REPOS, gustaviansk stil, bemålat lövträ med skurna och bronserade detaljer, rottingbotten och -ryggfyllning, textikklädda plymåer, omkring 1900, höjd ca 95, längd ca 162 cm

Bruksslitage, skador/lagningar

790427

2020-08-21