540 - Teskrin med glasbehållare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, för te, med behållare och blandskål i slipat glas, mahogny med inläggningar, beslag i patinerad mässing, 1800-talets senare del, höjd ca 17, 33 x 16 cm

Bruksspår, smärre nagg

790428

2020-08-21