541 - Minisekretär

541 - Minisekretär
541 - Minisekretär
541 - Minisekretär
541 - Minisekretär
541 - Minisekretär
541 - Minisekretär
541 - Minisekretär
541 - Minisekretär

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR med uppsats, i miniformat, empire, fanerad i mahogny m fl träslag, 2 + 3 lådor, detaljer i ben och mässing, spegelglas,1800-tal, Danmark, nyckel medföljer, höjd ca 58, 35 x 19 cm

Bruksspår

790429

2020-08-21