725 - Vägghylla / tallrikshylla England

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGHYLLA / TALLRIKSHYLLA, betsad ek, profilerade kanter, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 144, bredd 92, djup upp till 49 cm

Bruksslitage, torrsprickor

790432

2020-08-22