944 - Marsipanformar

944 - Marsipanformar
944 - Marsipanformar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORMAR, 12 st, för marsipan, gips/stenmassa, enkla och dubbla, olika motiv, djur, blommor, symboler och text, 1800-/1900-tal

Bruksslitage, vissa avslag

790438

2020-08-22