945 - Kopparkastruller

945 - Kopparkastruller
945 - Kopparkastruller

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEK- och KOKKÄRL, 9 delar, koppar, med handtag/hänklar i mässing, olika stolekar och varianter, 1900-tal

Varierande slitage

790439

2020-08-22