Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVEA RIKES RIDDERSKAPS och ADELS WAPN-BOK, Stockholm, 1781, med avbildade sköldemärken för alla grevliga, friherrliga och adliga svenska ätter
Slitage, skador/lagningar, fläckar
790455
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här