663 - Wapn-bok

663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok
663 - Wapn-bok

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEA RIKES RIDDERSKAPS och ADELS WAPN-BOK, Stockholm, 1781, med avbildade sköldemärken för alla grevliga, friherrliga och adliga svenska ätter

Slitage, skador/lagningar, fläckar

790455

2020-08-21