667 - Böcker

667 - Böcker
667 - Böcker
667 - Böcker
667 - Böcker
667 - Böcker
667 - Böcker

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKER, 4 st, Johan Winbergs kokbok, 2:a upplagan, Stockholm, 1803, Swenska Frukt-Trägården, Engelbert Jörlin, 3:e upplagan, Lund, 1794, Anwisning til et mål inrättadt jord-bruk för landthushållare, Hans Jörgen Christian Hoegh, andra delen, Stockholm 1799, Qvinnan, sådan hon är, Gustaf Schilling, Stockholm, 1817

Varierande slitage och skador

790459

2020-08-21