Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, blandteknik, otydligt signerad, 1800-tal, ca 38 x 31 cm
790460
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här