668 - Oidentifierad konstnär mansporträtt

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), mansporträtt, blandteknik, otydligt signerad, 1800-tal, ca 38 x 31 cm

790460

2020-08-21