1088 - Resväska Yves Saint Laurent

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YVES SAINT LAURENT, resväska i kabinmodell, svart skinn, mässingsdetaljer, kodlås, 1900-talets andra hälft, höjd ca 66, 50 x 23 cm

Bruksslitage

790463

2020-08-22