1089 - Resväskor

1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor
1089 - Resväskor

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESVÄSKOR, 2 + 2 delar, skinn med metalldetaljer, 2 väskor med skyddsfodral i textil, 2 väskor märkta Greve Bielke Stockholm Sweden. 1900-talets andra hälft, höjder ca 20-28, 54-66 x 40-50 cm

Bruksslitage

790464

2020-08-22