1091 - Staffli

1091 - Staffli
1091 - Staffli
1091 - Staffli
1091 - Staffli
1091 - Staffli
1091 - Staffli

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFLI, bok, juster-/ställbart, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, färgfläckar

790466

2020-08-22