221 - Barometer med klocka

221 - Barometer med klocka
221 - Barometer med klocka
221 - Barometer med klocka
221 - Barometer med klocka
221 - Barometer med klocka
221 - Barometer med klocka

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BAROMETER med klocka, skuret och förgyllt trä, höjd ca 40 cm

bruksslitage

790474

2020-08-21