Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BAROMETER med klocka, skuret och förgyllt trä, höjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
bruksslitage
790474
2020-08-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner