1675 - Trädgårdsattiraljer i zinkplåt

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENKANNOR, HINKAR, BALJA, 5 delar, zinkplåt, 1900-tal

Slitage, bucklor, skador

790479

2020-08-23