1676 - Trädgårdsattiraljer

1676 - Trädgårdsattiraljer
1676 - Trädgårdsattiraljer
1676 - Trädgårdsattiraljer
1676 - Trädgårdsattiraljer

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENKANNOR, TUNNA, TRÅG, 6 delar, zinkplåt,, 1900-tal

Slitage, bucklor, skador

790480

2020-08-23