1677 - Trädgårdsattiraljer

1677 - Trädgårdsattiraljer
1677 - Trädgårdsattiraljer
1677 - Trädgårdsattiraljer
1677 - Trädgårdsattiraljer
1677 - Trädgårdsattiraljer
1677 - Trädgårdsattiraljer

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

BALJOR, 4 st, samt DEKORATIVA OBJEKT, 2 st, i form av förkromade kulor, 1900-tal

Slitage, bucklor

790481

2020-08-23