Matbord teak Skaraborg

Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg
Matbord teak Skaraborg

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Skaraborgs Möbelindustri, 1900-talets andra hälft, teak, höjd ca 75, 140x100, medföljer två iläggsskivor á 50 cm

Bruksslitage

790482

2020-07-06