OLLE BROZÉN

OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN
OLLE BROZÉN

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OLLE BROZÉN, ´´Rosegarden´´ vas, presentationsår 2007 Kosta Boda, klart glasmassa med underfång i grön med dekor i form av rosor, numrerad 48/50, gravyrsignerad, höjd ca 28 cm

790486

2020-07-06