TIMO SOLIN

TIMO SOLIN
TIMO SOLIN

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Figurscen, signerad Timo Solin, daterad 10, blandtenik, ca 30x40 cm

Ej examinerad ur ram

790488

2020-07-07