Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, figurin, tjäder, för Rörstrand, stengods, signerad undertill, höjd ca 25 cm
Smärre slitage
790492
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här