Gunnar Nylund tjäder

Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder
Gunnar Nylund tjäder

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, figurin, tjäder, för Rörstrand, stengods, signerad undertill, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

790492

2020-07-13