Båtmodeller

Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMODELLER, (2) sent 1900-tal, segelbåt samt ångbåt, trä, tyg samt målade och med detaljer i metall, båda med ställning, den förras höjd ca 102, den andra 32 cm

Smärre slitage

790494

2020-07-11