Carl Riise oljemålning

Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL RIISE (1920-2016): Landskap, signerad, olja på duk, ca 29x39 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

790497

2020-07-15