Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL RIISE (1920-2016): Landskap, signerad, olja på duk, ca 29x39 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
790497
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här