Vägglampetter mässing

Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing
Vägglampetter mässing

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, mässing, 1920-tal, fyrfat, genombruten dekor, två ljushållare vardera, längd ca 42, diameter 32 cm

Bruksslitage

790504

2020-07-11