Oljemålning Olof Hermelin

Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin
Oljemålning Olof Hermelin

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): "Strömsrum Kalmar", signerad O Hermelin, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 29 x 48 cm

790507

2020-07-07