Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
OLOF HERMELIN (1827-1913): "Strömsrum Kalmar", signerad O Hermelin, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 29 x 48 cm
790507
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här