Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, förkormad metall, på hjulet, höjd ca 60, 50x35 cm

Bruksslitage

790520

2020-07-07