Kompasser

Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser
Kompasser

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMPASSER / SOLUR, 3 dlr, 18/1900-tal, bestående av 1 uppfällbar träkompass med solur samt kalender, bemålad med kinesiska tecken, 2 st kompasser i mahogny

Bruksslitage

790521

2020-07-15