Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
STAR AOD-CREW (Sakarias Pihl) (född 1977): "Fire", signerad och daterad 2000, lackfärg på duk, ca 30x90 cm
790527
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här