Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, 41/360, färglitografi, ca 44 x 54 cm

790529

2020-07-11