Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LEKASAKSBILAR, 2 st, 1950-tal, sportbil, Schuco "Micro racer", mekanisk, nyckel medföljer, "Hot rod", målad och litograferad plåt, längd ca 9 och 18 cm

Hot rod saknar ruta, funtkionen garanteras ej, slitage

790533

2020-07-06