BROR BOIJE Junker, fotpall

BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall
BROR BOIJE Junker, fotpall

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROR BOIJE, "Junker", fotpall, 1900-talets andra hälft, stomme i bok, canvas samt ulltextil, höjd ca 40, 63x48 cm

Bruksslitage

790534

2020-07-07