Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Ekoi figur, Nigeria, trä, skinn, bast samt snäckor, bemålad, flätorna är avtagbara, bemålad, monterad på senare sockel i trä, höjd ca 61 cm

Ställvis bortfall av ytbehandling, slitage

790536

2020-07-11