Dansmask Afrika

Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika
Dansmask Afrika

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

DANSMASK, 1900-tal, Liberia, trä, kalkat och bemålat, ty och tagel, höjd ca 63 cm

Hål, sprickor, slitage, lagningar

790538

2020-07-11