Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1920/30-tal, stång i kromad metall, kupa i opakt glas med enklare dekor, höjd ca 73 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

790553

2020-07-11