Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, 1920/30-tal, stång i kromad metall, kupa i opakt glas med enklare dekor, höjd ca 73 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
790553
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här