Stolar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR (4) tidigt 1900-tal, bemålade vita, stoppad dyna, senare överdragstyg Josef Frank, Svenskt Tenn, sitthöjd ca 47 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Bruks och åldersrelaterat slitage
790554
2020-07-15