Korgfåtölj

Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj
Korgfåtölj

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGFÅTÖLJ, 1900-talets slut, bemålad i vitt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

790560

2020-07-07