Emaljskylt Shell

Emaljskylt Shell
Emaljskylt Shell
Emaljskylt Shell
Emaljskylt Shell
Emaljskylt Shell
Emaljskylt Shell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHELL BENSINSTATION, emaljskylt, 1900-talets mitt, bredd 50 cm, höjd ca. 56 cm

Emaljskador, rost

790586

2020-07-05