1679 - Smidesramar

1679 - Smidesramar
1679 - Smidesramar
1679 - Smidesramar
1679 - Smidesramar

Klubbat för:

4 000 SEK

800 SEK

RAMAR, 2 st, smide, 1 bågformad, 1 kvadratisk, tidigt 1900-tal, ca 125 x 110 respektive 112 x 91 cm

Slitage, korrosion

790599

2020-08-23