1680 - Prydnadsobelisker

1680 - Prydnadsobelisker
1680 - Prydnadsobelisker
1680 - Prydnadsobelisker
1680 - Prydnadsobelisker

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OBELISKER, trädgårdsprydnader, 1 par, plåt, 1900-/2000-tal, höjd ca 220 cm

SLitage, korrosion

790601

2020-08-23