1681 - Zinkbalja

1681 - Zinkbalja
1681 - Zinkbalja
1681 - Zinkbalja
1681 - Zinkbalja

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

BALJA, zinkplåt, 1900-talets första hälft, höjd ca 32, 105 x 61 cm

Bruksslitage

790603

2020-08-23