Lars Zederman Slussenkarusellen

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS ZEDERMAN (1900-tal): Slussenkarusellen, teckning, signerad Lars Zederman-56, motivmått ca 24x35 cm

790604

2020-07-07