Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LARS ZEDERMAN (1900-tal): Slussenkarusellen, teckning, signerad Lars Zederman-56, motivmått ca 24x35 cm
Zustandsbeschreibung
790604
2020-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner