Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL i gustaviansk stil, 1900-tal, höjd 89 cm, sitthöjd 45 cm, bredd 57 cm
klädsel med fläckar, slitage
790609
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här