Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL i gustaviansk stil, 1900-tal, höjd 89 cm, sitthöjd 45 cm, bredd 57 cm

klädsel med fläckar, slitage

790609

2020-07-06