Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGUR, sk lodregulator, 1800-talets senare del, svarvad dekor, urverk av mässing med vitemaljerad urtavla, lod, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 102 cm
Delar saknas, slitage
790611
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här