Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VÄGGUR, sk lodregulator, 1800-talets senare del, svarvad dekor, urverk av mässing med vitemaljerad urtavla, lod, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 102 cm
Zustandsbeschreibung
Delar saknas, slitage
790611
2020-07-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner