1683 - Ljuskronor och -lyktor

1683 - Ljuskronor och -lyktor
1683 - Ljuskronor och -lyktor
1683 - Ljuskronor och -lyktor
1683 - Ljuskronor och -lyktor

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSKRONOR, LJUSLYKTOR, för trädgårdsbruk, samt kaktorn/-korg, 7 delar, smide, 1900-tal

Slitage, korrosion, skador

790612

2020-08-23