1684 - Trädgårdsattiraljer

1684 - Trädgårdsattiraljer
1684 - Trädgårdsattiraljer
1684 - Trädgårdsattiraljer
1684 - Trädgårdsattiraljer

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMSTÄLLNINGAR, KRUKHÅLLARE. KANDELABRAR, LYKTOR, 10 delar, metalltråd, smide, 1900-tal

Slitage, skador, korrosion

790616

2020-08-23