Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
BLOMSTÄLLNINGAR, KRUKHÅLLARE. KANDELABRAR, LYKTOR, 10 delar, metalltråd, smide, 1900-tal
Slitage, skador, korrosion
790616
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här