1685 - Urnor Swedish Grace

1685 - Urnor Swedish Grace
1685 - Urnor Swedish Grace
1685 - Urnor Swedish Grace
1685 - Urnor Swedish Grace

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, Swedish Grace, bemålat gjutjärn, mjukt fasetterad form, 1920-/30-tal, höjd ca 35, Ø 36 cm

Slitage, färgbortfall, viss korrosion

790625

2020-08-23