Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMLÅDOR / JARDINERER, 1 par, gjutjärn, vitmålade, 1800-/1900-tal, höjd ca 23, 61 x 21 cm
Ena blomlådan med sprickor, slitage, färgbortfall
790631
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här