1686 - Blomlådor / jardinerer

1686 - Blomlådor / jardinerer
1686 - Blomlådor / jardinerer
1686 - Blomlådor / jardinerer
1686 - Blomlådor / jardinerer
1686 - Blomlådor / jardinerer
1686 - Blomlådor / jardinerer

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMLÅDOR / JARDINERER, 1 par, gjutjärn, vitmålade, 1800-/1900-tal, höjd ca 23, 61 x 21 cm

Ena blomlådan med sprickor, slitage, färgbortfall

790631

2020-08-23