1687 - Fontänskulpturer

1687 - Fontänskulpturer
1687 - Fontänskulpturer
1687 - Fontänskulpturer
1687 - Fontänskulpturer
1687 - Fontänskulpturer
1687 - Fontänskulpturer

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, för fontän, föreställande gossebarn med groda, patinerad brons, 1900-talets första hälft, höjd ca 75 cm, samt 2 små figuriner, fisk och groda, i gjuten stenmassa

Btruksslitage, småfigurinerna med avslag

790641

2020-08-23